• slide1

Kurumsal

1985 yılında çelik eşya imalat ve satış faaliyeti ile ticari hayatına başlayan firmamız, 1992 yılı itibari ile mobilya tasarım ve imalatını bünyesine dahil ederek; ofis mobilyası imalatı, satış uygulamaları ile yoluna devam etmiştir.
 

1997 yılının başı ile ahşap raf imalatı ve uygulama ile beraber faal ofis mobilyası birleşerek "Özaydın İnşaat ve Büro Mobilyaları" ünvanı ile 'Limitd Şirketi' olarak market sektörünü faliyet alanına dahil etmiştir.Firmamız günümüze kadar olan süreçte reklam hizmetleri,  demir doğrama, alüminyum doğrama, kaba ve ince inşaat kalemlerini de bünyesine dahil ederek başta A 101 , BİM A.Ş gibi kurumsal firmalara 1000 şube üzeeinde çeşitli uygulamalar ile profesyonelce hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.
 

Temelden tabela asımına kadar olan süreç içerisinde çelik konstrüksiyon ve betonarme ana depo proje ve proje inşaatı tamamlama yanında bir çok uygulamada yaklaşık 50 kişilik imalat ve montaj kadromuz, ayrıca 20'ye yakına taşeron firma partnerimiz ile sektörde lider firmalar arasında yer almaktayız.

Son yıllarda Tedi, English Home firmaları ile tekstil sektörü, Eve Shop ile de kozmetik sektöründe şubeleşen firmalara hizmet vermekteyiz.
 

2015 yılı başında kentsel dönüşüm kapsamında konut, inşaat alanında da faaliyete başlamış ve bu yolda da aktif olarak yer almaya devam etmekteyiz.

Her ne kadar çeşitli dallarda faaliyet göstermek zor olsa da her biri özel ilgi ve yatırım isteyen iş dallarımızda yetişmiş kadrolarımıza yeni çalışanlar eklemek, bunun yanında güçlü eleman ağımızla beraber verimli çalışmak ana prensibimizdir.
 

İlke olarak doğru ve zamanında büyümeyi, partnerimiz olan çalışanlarımız ve tedarikçilerimizi yol arkadaşı olarak belirleyerek değerli müşteri ağımızı genişletmek ana hedefimizdir. Bizi esnaf kültürü ile beraber ülke ekonomisine değer ve katkı verecek bu yolda yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

 

Saygılarımla,

Nazım Aydın